Top gold scrap prices

Metalo laužo supirkimo kainos

Current scrap metal prices in the world

Finden Sie heraus schrottpreise in Ihrer Stadt heute und in ganz Deutschland gelten

Узнай цены лома сегодня в твоём городе и во всех городах России

Découvrez le actuels prix de rachat de la ferraille dans toute la France et dans votre ville

Cenyzlomu.com News

Skup złomu Warszawa cennik

2022-01-08, Ceny złomu

Skup i sprzedaz złomu Warszawa i okolice

Firma P.P.H.U. KAMM zajmuje się skupem złomu. Przyjmujemy zarówno złom stalowy, jak i złom metali kolorowych. Ogromny nacisk kładziemy na efektywną współpracę z naszymi klientami, dlatego w trosce o Państwa komfort proponujemy możliwość odebrania złomu za pośrednictwem transportu firmowego. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że osoby zainteresowane sprzedażą złomu nie zawsze są w stanie samodzielnie zorganizować jego przewóz. Jeśli zachodzi taka potrzeba, dla naszych klientów możemy również dostarczyć kontenery przeznaczone na złom.

Read more

Skup złota i srebra Warszawa

2022-01-06, Cena skupu złota

Lombard Ochota kupuje złoto i srebro w Warszawie po wysokiej cenie

(tekst i zdjęcie ze strony internetowej www.lombard-ochota.pl)

Zapraszamy Państwa do naszej pracowni w Warszawie ul. Grójecka 27, gdzie nasi doświadczeni jubilerzy oferują profesjonalny skup złota, srebra i monet. Interesują nas wszystkie wyroby wykonane ze złota i srebra w każdej próbie i postaci. Skupujemy również wyroby uszkodzone, zniszczone, połamane bez cech probierczych.

Read more

Cena skupu złomu złota rosła

2022-01-06, Cena skupu złota

Cena skupu złomu złota wostatnim miesiącu 2021 roku rosła

W ostatnim miesiącu ubiegłego roku cena złota wzrosła. Na początku miesiąca złoto kosztowało około 1780 dolarów za uncję, a pod koniec miesiąca było to około 1820 dolarów za uncję. Średnio cena złota wzrosła około 100 dolarów za uncję. Oceniając taką zmianę ceny złota można stwierdzić, że ceny skupu złomu złota odpowiednio wzrosły. Według scraprice.com, 1 stycznia 2022 r. złom złota po najwyższej cenie mógł być sprzedawany w Niemczech.

Read more
home left 25 - 27 / 27