Top gold scrap prices

Metalo laužo supirkimo kainos

Current scrap metal prices in the world

Finden Sie heraus schrottpreise in Ihrer Stadt heute und in ganz Deutschland gelten

Узнай цены лома сегодня в твоём городе и во всех городах России

Découvrez le actuels prix de rachat de la ferraille dans toute la France et dans votre ville

Skup złomu złota i srebra Poznań

2022-11-04

Firma Lombardis kupuje złom złota i srebra w Poznaniu. Każdy z nas posiada jakąś starą biżuterię wykonaną ze złota lub srebra w postaci ozdób, zegarków, sztućcy, sztabek, antyków lub monet, schowanych gdzieś głęboko w szafach, zapomnianych, zniszczonych lub po prostu niemodnych. Mało osób zdaje sobie sprawę ile niektóre z postrzeganych przez nas jako starocie przedmiotów mogą być warte. Przynosząc je do skupu złota i srebra Lombardis, otrzymają Państwo rzetelną i korzystną wycenę oraz zastrzyk gotówki, który znacznie podreperuje stan domowego budżetu.

Cena skupu złomu złota w Polsce
Z całości wyrobu interesuje nas szlachetny kruszec. Każdy wyrób poddajemy dokładnemu badaniu, sprawdzamy, czy posiada on znak probierczy. Przedmioty powyżej jednego grama powinny posiadać takie ocechowanie. Jeśli jednak nie ma, na miejscu określamy próbę, ważymy przedmiot, a co za tym idzie określamy wartość.
Niestety rzadko mamy do czynienia z wyrobami z czystego złota/srebra. Najpopularniejsze próby to 0.333, 0.585, 0.750 oraz 0.800 i 0.925 wśród srebra.
Wypłacamy gotówkę od reki, oferując najwyższe ceny dostępne na rynku.
SPRZEDAŻ ZŁOTA I SREBRA.
W każdym punkcie, ale także na stronie oferujemy szeroki wybór biżuterii wykonanej z różnych prób złota i srebra. Nasze produkty są wyjątkowe, niepowtarzalne, a dodatkowo w korzystnej cenie.
NAPRAWĘ BIŻUTERII.
Posiadamy własny warsztat, specjalistyczny sprzęt. Chętnie zajmiemy się drobnymi ale i poważniejszymi uszkodzeniami pańskiej biżuterii.Charakteryzujemy się profesjonalizmem sprawną i wykwalifikowana obsługą. Rozumiemy potrzeby naszych klientów. Zapewniamy bezpieczeństwo, pewność i dyskrecję.
Ceny skupu dotyczą ilości powyżej 200gr stopionego i ocechowanego surowca , po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Źródło tekstu - www.lombardis.pl