Top gold scrap prices

Metalo laužo supirkimo kainos

Current scrap metal prices in the world

Finden Sie heraus schrottpreise in Ihrer Stadt heute und in ganz Deutschland gelten

Узнай цены лома сегодня в твоём городе и во всех городах России

Découvrez le actuels prix de rachat de la ferraille dans toute la France et dans votre ville

Cenyzlomu.com News

Na początku 2024 roku cena złota spadła. Jaka jest dziś cena skupu złota?

2024-01-06, Cena skupu złota

Na początku 2024 roku cena złota nieznacznie spadła. W ciągu pierwszych dni tego roku cena złota spadła  z 2078 do 2032 dolarów za uncję.
Do końca grudnia 2023 roku cena złota osiągnęła poziom ponad 2088 dolarów za uncję. Wygląda na to, że osiągnięto rekordową cenę złota. Jednak taki skok ceny złota był natychmiastowy i cena później wróciła do poprzedniego poziomu. Mało kto jest w stanie podać konkretną przyczynę takiego skoku cen, gdyż na cenę złota wpływa wiele czynników, począwszy od rynków poszczególnych krajów, a skończywszy na sytuacji geopolitycznej. Zdania będą różne, ale to chyba coś więcej niż tylko spekulacje. Cena złota od czterech lat utrzymuje się na tym samym poziomie, choć przy dużych zmianach cen. Najniższa cena złota w 2023 roku miała miejsce pod koniec lutego 2023 roku i wyniosła około 1810 dolarów za uncję.

Read more

Cena złota rośnie. Czego spodziewać się w najbliższej przyszłości?

2023-01-18, Cena skupu złota

Do 2023 roku cena złota wzrosła o około 15% w porównaniu z początkiem listopada ubiegłego roku. 3 listopada 2022 r cena złota na giełdzie wynosiła około 1600 USD/Oz, a już w 2023 r 3 stycznia cena złota osiągnęła poziom 1838 USD/Oz. Chociaż cena złota nie osiągnęła jeszcze roku 2022. na poziomie z marca, kiedy złoto kosztowało aż 2034 USD/Oz, ale prawdopodobnie wkrótce osiągnie podobną cenę, jeśli będzie rosło w tym tempie.
Gdy gospodarka największych krajów świata zwalnia, a inflacja nadal rośnie, trochę dziwne jest to, że w 2022 roku cena złota bardziej spadła niż wzrosła i zaczęła rosnąć dopiero na początku listopada. Można wyrobić sobie opinię, że cena złota jest w jakiś sposób sztucznie powstrzymywana przed wzrostem.

Read more

Skup złomu złota i srebra Poznań

2022-11-04, Cena skupu złota

Firma Lombardis kupuje złom złota i srebra w Poznaniu. Każdy z nas posiada jakąś starą biżuterię wykonaną ze złota lub srebra w postaci ozdób, zegarków, sztućcy, sztabek, antyków lub monet, schowanych gdzieś głęboko w szafach, zapomnianych, zniszczonych lub po prostu niemodnych. Mało osób zdaje sobie sprawę ile niektóre z postrzeganych przez nas jako starocie przedmiotów mogą być warte. Przynosząc je do skupu złota i srebra Lombardis, otrzymają Państwo rzetelną i korzystną wycenę oraz zastrzyk gotówki, który znacznie podreperuje stan domowego budżetu.

Read more
right end 1 - 3 / 8