Top gold scrap prices

Metalo laužo supirkimo kainos

Current scrap metal prices in the world

Finden Sie heraus schrottpreise in Ihrer Stadt heute und in ganz Deutschland gelten

Узнай цены лома сегодня в твоём городе и во всех городах России

Découvrez le actuels prix de rachat de la ferraille dans toute la France et dans votre ville

Skup złota, biżuterii złotej i zegarków w Warszawie

2022-04-08

Firma Mercury skupuje w Warszawie i okolice: obrączki ślubne, pierścionki damskie, pierścionki zaręczynowe, pierścienie męskie, sygnety, kolczyki, bransoletki damskie, bransolety męskie, medaliony, spinki do mankietów, naszyjniki, zawieszki, broszki, biżuteria antyczna, zegarki, zegarki kieszonkowe, monety kolekcjonerskie, biżuteria dla dzieci, łańcuchy męskie, biżuteria artystyczna, biżuteria srebrna, biżuteria złota, biżuteria platynowa, złom złota, złom srebra, złom platyny, diamenty, perły, kamienie szlachetne, samochody i obrazy.

PIERŚCIONKI - To tylko niewielka część asortymentu. Aby zobaczyć pełną gamę polecamy wizytę w naszym sklepie jubilerskim.
KOLCZYKI - Wszystkie kolczyki z rynku wtórnego są czyszczone i sterylizowane przed zaoferowaniem do ponownej sprzedaży.
OBRĄCZKI - Należy pamiętać, że można zmienić rozmiar obrączki w większości przypadków tak, aby pasowała idealnie. Złoto inwestycyjne / lokacyjne - To głownie sztabki złota i złote monety bulionowe od największych światowych dostawców. Jest to także złoto w sztabkach standardowych (tzw. sztabki lokacyjne). W sprzedaży są: sztabki złota, złote monety bulionowe, sztabki pamiątkowe.
Błyskawiczny odkup za gotówkę: Biżuterii złotej, srebrnej i platynowej,  zegarków Wielokrotnie przekonaliśmy się że solidność, prawdomówność i uczciwość popłaca. Działając na rynku skupu złota od wielu lat posiadamy grono stale polecających nas klientów będących najlepszą reklamą. Udzielamy zgodnie z prawem Unii Europejskiej gwarancji 3 miesięcznej na zakupione u nas towary.


Oferujemy najlepsze stawki za złoto, srebro i platynę. Przy tym gwarantujemy szybką wycenę i bezproblemową wypłatę gotówkową. Jeśli posiadają Państwo rzeczy które są niepotrzebne a można je spieniężyć to chętnie zajmiemy się ich wyceną i zaproponujemy cenę za ich odkup. Jest również możliwość pozostawienia rzeczy na warunkach komisowych lub zaciągnięcie pożyczki pod zastaw ruchomości, bądź nieruchomości.

tekst i zdjęcie ze strony internetowej - www.skup-zlota24h.pl